מומלצים לציבור הדתי
קולומבוס הכשרה
פרטי התקשרות
מצאת טעות? המידע לא מעודכן? העסק נסגר? דווח לנו לעדכון הפרטים
אתה הבעלים של העסק?! בוא לקדם את העסק שלך
09-9589880
עיר: הרצליה
כתובת: אבא אבן 4
28/03/2013 23:21
דירוג 1
היינו היום במסעדת קולומבוס עם שובר לארוחה אכול כפי יכולתך.
יצאנו משם עוד לפני שאכלנו את מנת הבשר העיקרית.
באנו 4 אנשים, הזמנו שולחן אולם נאלצנו לחכות כרבע שעה (בשביל מה הזמנו שולחן?), הובלנו לשולחן שלנו רק כדי לקבל תשובה מהמלצר (אני לא יכול לקבל אנשים עכשיו) ועמדנו באמצע המסעדה עוד כ5 דקות (ישרק רואים שלמלצר אין כח לאנשים היום).
קיבלנו את המנות הראשונות, ושאלנו מתי יגיע הבשר , "עוד כ 10 דקות" ענה המלצר. אחרי כ20 דקות הגיעו 4 שיפודונים, שניים מהם היו סינטה שהיתה צרובה קלות מבחוץ ולא מבושלת כלל(!) מבפנים. ( אני אוכלת מדום ריר, אבל עם כל הכבוד, השבר הזה לא היה מבושל כלל, עדיף אני אקנה סטייק בשופרסל ואוכל אותו חיי, יהיה יותר זול).
ביקשנו שיבשלו אותו עוד. (קיבלנו תשובה שעוד בישול יגרום לבשר להיות קשה, סליחה?! הינו ברבה מאוד מסעדות בשר, לעולם לא קיבלנו בשר חיי והוא תמיד היה רך וטעים, הבשר הזה היה חיי ואפילו עם חיתוך על ידי סכין הוא נמתך ונגרר כי הוא היה לא מבושל כלל!)
חיכינו וחיכינו לאנטריקוט, אחרי כחצי שעה הביאו לנו את השבר שביקשנו שיבשלו עוד, ללא שום שינוי. 4 שיפודונים קטנים ל4 אנשים בוגרים אחרי שישבנו שם כמעט שעה. התלוננו, אמרו לנו הנה השבר בדרך וישבנו (ללא שום מעשה כי על השולחן אין כלום כבר לא סלטים לא תפוחי אדמה ולא בשר, פשוט לשבת ולהסתכל אחד על השני) עוד כרבע שעה עד שקראנו למלצר נוסף אמרנו מה עם הבשר ותפוחי האדמה (כי הצ'יפס היה נוראי, שמן נוטף ממנו), נאמר לנו שביא החוצפה "יש ארוע שלא תיכננו אז במטבח אין זמן להכין לכם תפוחי אדמה והשבר מתעכב". יש אירוע?! אין זמן?! בשבילנו?! למה זה מעניין אותנו?! אנחנו משלמים על ארוחה שכוללת תפוחי אדמה, אנחנו רוצים תפוחי אדמה ולא מעניין אותנו שאין זמן, תביאו עוד טבחים, תביאו עוד מלצרים, המקום מתוכנן לכמות אנשים מסויימת, אז אמור להיות מספיק אנשי צוות ומספיק אוכל לכולם. למה אני צריכה להרגיש נחותה בעקבות אירוע?! למה להם לא אומרים שיש אנשים נוספים במסעדה אז אין זמן להוציא להם את המנות?! ישבנו עם פה פתוח ובהינו אחד בשני. התשובות שקיבלנו היו מתחת לכל ביקורת. מלצר אחר שאמר שהוא אחרי משמרת אמר לנו אחרי התלונות "אם היתי המלצר שלכם זה לא היה קורה לכם" סליחה?! ככה אתה מלכלך על חבר לעבודה? זה אומר המון על המקום. אני מאוד מצטערת אבל לשבת ולחכות לא יודעת למה לא הרגיש לנו כל כך טוב, ושולחן לידינו הצטרף לתלונות וביקש חשבון והלך. מיותר לציין שאכלנו רק סלטים וקיבלנו 4 שיפודונים עם בשר חיי, שלא נגענו בהם, ולא קיבלנו שום בשר נוסף "אכול כפי יכולתך?!" כן ממש.
החוויה הייתה פשוט זוועתית, התעצבנו מאוד, הינו מתוסכלים כי שילמנו חלק מהשובר כבר באתר, ביקשנו חשבון (ולא אכלנו לא בשר, לא קינוח ולא שתיה חמה כמובן) וקיבלנו לשלם את החשבון המלא. סליחה?!!?!? "דיברתי עם המנהלת ואין לי מה לעשות איתכם" אין לך מה לעשות איתנו?! איזה מן תשובה זאת?! התיחסתם אלינו כאל לקוחות נחותים בהשוואה לאנשים באירוע, אמרתם לנו שהגיעו יותר אנשים ממה שציפיתם ואנחנו אשמים? לא אכלנו כלום כמעט, על מה אנחנו צריכים לשלם?! אוכל כזה נכין גם בבית, ואפילו יותר טעים. אנחנו משלמים על שירות וחוויה, ושירות לא קיבלנו, אולם חוויה, קיבלנו מעל ומעבר, שתספיק לנו להמון זמן. למקום זה לעולם לא נחזור, לא נמליץ, ולא רק זה אלא גם נספר לכולם את החוויה הזוועתית שלנו. כי מה שקרה לנו שם, אני לא מאחלת לאף אחד. לקבל יחס כמו לכלבים ועוד לשלם על כך?! ממש נראה לכם?
הוסף המלצה
מכירים את קולומבוס הכשרה? בואו לשתף, להוסיף המלצה או ביקורת בונה! אין לשלוח תגובות המפרות את תנאי השימוש, לרבות דברי הסתה, דיבה.
שם מלא:*
נושא:*
תוכן התגובה:
דירוג:*
כל הזכויות שמורות © דתי פייג'
מיזם גרופ בניית אתרים עם קידום אתרים
ראיתי לאחרונה